Recreatiedomein Warredal
Recreatiedomein Warredal

Tree House 2

Beschikbaarheid en prijs
 

Voorzieningen

Badkamer

  1. Toilet
  2. Douche
  3. Wastafel
  4. Verwarmingselement badkamer
  5. Handdoekenpakket

Slaapkamer

  1. Beddengoed
  2. Eenpersoonsbed
  3. Tweepersoonsbed

Algemeen

  1. Olielamp
  2. Starterspakket houtkachel

Keuken

  1. Schoonmaakset
  2. koffie percolator
  3. Theepot
  4. Koelbox
  5. Gasvuur

Woonruimte

  1. Houtkachel

Buiten

  1. Hottub
  2. Gasbarbecue
  3. Terras

Type verblijf

  1. Cosy House
 

Omschrijving

Glamping avontuur in boomhut

 🏡 Droom je al sinds jaar en dag van een overnachting in een boomhut? Met onze Tree House komt je droom in vervulling. Beleef je ultieme glamping avontuur in dit natuurhuisje.

Comfortabele bedden, een basic keukentje en het geluid van een knisperend haardvuur… Meer is er toch niet nodig om het gezellig te maken? Geniet samen van de simpele dingen des levens en kom heerlijk tot rust tussen de bomen.

Deze cosy house is gelegen in het bos en is geschikt voor 4 personen.

🪔Cosy living

Neem de trap naar boven, omringd door groen en de geluiden van ritselende bladeren. Het terras heet je als eerste welkom, alvast een goed begin van jouw ontspannende vakantie.

Het woongedeelte met standaardkeukentje is de ideale plek om samen te ontspannen, een goed boek te lezen, een gezelschapspelletje te spelen of om gewoon te zijn in het hier en nu. 

Ontdek de gezellige zithoek bij het houtkacheltje. Er is een starterspakket voor de houtkachel aanwezig, extra hout kan je zelf hakken bij de wood corner. Via de voordeur en het terras heb je toegang tot de hottub. ’s Avonds je dankbaarheid voor de mooie dag uiten, kan in de warme gloed van je olielampje.

Het keukentje is uitgerust met een gasvuur (2 kookpitten), een afwasbakje en voldoende kookgerief, bestek en glazen. Kan je niet zonder je dagelijks koffiemomentje? Dan ben je zeker geholpen met onze Bialetti. Vergeet zeker niet om je gemalen koffie mee te nemen. Het kraanwater is niet drinkbaar, maar we voorzien een waterfles van 5 liter om van te drinken en om mee te koken. Bijvullen kan steeds bij de receptie.

Afwasmiddel en een schoonmaakset, inclusief keukenhanddoek, zijn beschikbaar. Er is geen koelkast aanwezig, wel een koelbox met een standaard afmeting. Koelelementen zijn op te halen en naar wens te wisselen in onze receptieruimte.

💤 Sweet dreams

Klim naar boven op de houten trap en in de nok van de boomhut is er ruimte voor 4 slaapplekken, een tweepersoonsbed en twee eenpersoonsbedden. Het bedlinnen is standaard aanwezig.

🚿 Wash worries away
De compacte badkamer is uitgerust met een douchekuip, toilet, badkamermeubel en een elektrisch verwarmingselement. Een handdoekenpakket is inbegrepen in de prijs en ligt klaar in jouw verblijf bij aankomst.

🌳 Life in the woods
Deze treehouse is uitgerust met een terras en een gasbarbecue. Schuif gezellig aan tafel of installeer je bij de buitentoog en geniet van de schoonheid van de natuur.

🧖‍♀️ Wellness is a state of being
Dit stulpje heeft als extraatje een houtgestookte hottub.  Het hout is vrij te verkrijgen bij onze wood corner. Een badjas is niet inbegrepen, maar huur gerust jouw exemplaar bij de receptiemedewerker.

🐾 Paw prints
In deze accommodatie zijn huisdieren niet toegestaan.

💕 Slow living

Heb je behoefte om de drukte in te ruilen voor een verblijf bij Warredal? Dan ben je hier aan het juiste adres! 

We leven vandaag dicht op elkaar, we werken hard en onze privacy staat onder druk. Hierdoor komen stress en burn-outs steeds meer voor. De sociale druk is hoog door de sociale media, ons werk en de omgeving. Mensen willen meer en meer terugkeren naar de rust en zich onthechten van de technologie en hun drukke leven.

Met ons ‘back to nature’ concept beantwoorden we aan deze vraag. Wij bieden een overnachtingsplek aan die comfortabel, maar niet zeer luxueus is. We kiezen namelijk voor ‘puur’ genieten. Ons domein bundelt spel, natuur, avontuur en rust tot één boeiende ontdekking, weg van alle drukte. 

22 recensies


  1. 9,8

    de kleine details, die ook overal in het park verborgen zitten.

    Augustus 2023 - Dirk V.

  2. 9,8

    Very original. Great use of traditional materials and methods of living

    Augustus 2023 - Michael W.

  3. 9,3

    Primitieve luxe

    Augustus 2023 - Hilde C.

  4. 9,8

    Mooie huisje en hottub

    Juli 2023 - tim s.

  5. 10

    De gezelligheid van het hout. De rust van de natuur

    Juli 2023 - Evi V.

  6. 9,3

    De sfeer in het huisje, aan alle details is gedacht. Mooi in de bossen en echt ruimte om je heen.

    Juli 2023 - Sophia v.

  7. 9,3

    Uniek en ontsnapping aan drukte

    Juni 2023 - Lisa V.

  8. 8,3

    Prachtige boomhut, gezellig ingericht, mooie omgeving.

    Mei 2023 - John D.

  9. 10

    De knusse boomhut met een lekkere hottub de gezellige houtkachel

    April 2023 - Mendy B.

  10. 8,3

    Hot tub

    April 2023 - Skye B.

  11. 10

    Gezellige en knusse tree house

    April 2023 - Nancy S.

  12. 10

    het back to basic principe en de vorm het boomhuis

    April 2023 - Dorsan T.

  13. 8,7

    Geen recensie achtergelaten

    Maart 2023 - Lizette V.

  14. 9

    Geen recensie achtergelaten

    Februari 2023 - Erik H.

  15. 8,3

    Geen recensie achtergelaten

    Februari 2023 - Hanneke W.